Strona Główna

Aktualności

Oferta MAE

O MAE

Projekty

Kontakt

Zamówienia publiczne

Wyszukiwarka

W trakcie pierwszego dnia targów 12 marca Mazowiecka Agencja Energetyczna  wraz z Mazowiecką Regionalną Organizacją Turystyczną zorganizowała szkolenie dotyczące wykorzystania odnawialnych źródeł energii (OZE) i zwiększenia efektywności energetycznej w sektorze turystycznym, ze szczególnym uwzględnieniem hoteli, moteli i ośrodków sportowo-rekreacyjnych.

Celem szkolenia było przybliżenie wiedzy i praktycznych umiejętności przy doborze urządzeń optymalizujących pobory energii, a także doborze, montażu i eksploatacji urządzeń wykorzystujących odnawialne źródła energii (OZE) w hotelach, motelach i ośrodkach sportowo-rekreacyjnych.


Wydarzenie to cieszyło się dużą popularnością wśród inwestorów pragnących zainstalować urządzenia z sektora efektywności energetycznej oraz wykorzystujące OZE, w szczególności kolektory słoneczne i pompy ciepła, a także wszystkich osób zajmujących się projektowaniem, realizacją i eksploatacją instalacji OZE i zarządzaniem energią.

Program szkolenia ukierunkowany na uczestników z branży hotelarsko – turystycznej, zrealizowany został pod patronatem Polskiej Organizacji Turystycznej.

Program szkolenia i materiały znajdziesz tutaj >>>

 

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Korzystając z witryny wyrażasz zgodę na ich wykorzystywanie.

Zrozumiałem

Mazowiecka Agencja Energetyczna

ul. Nowogrodzka 31 lok. 330, 00-511 Warszawa Tel./fax: +48 22 290 29 42 e-mail: biuro@mae.com.pl

NIP: 1132760903 REGON: 141828652 KRS: 0000328664
Kapitał zakładowy 3.040.000 zł, Sąd Rejonowy dla m.st Warszawy XIII Wydział Gospodarczy