Strona Główna

Aktualności

Oferta MAE

O MAE

Projekty

Kontakt

Zamówienia publiczne

Wyszukiwarka

Masz pomysł na projekt energetycznych? 

        MAE znajdzie najlepszą formułę finansowania jego realizacji!

Ponad 10-letni okres funkcjonowania na rynku Mazowieckiej Agencji Energetycznej pozwolił na zbudowanie zespołu specjalistów, których wiedza i kompetencje wspierają naszych partnerów na każdym z etapów realizacji projektów energetycznych. Począwszy od diagnozy potrzeb i opracowaniu dokumentacji energetyczno-technicznej, poprzez weryfikację najlepszej dostępnej technologii i wyborze wykonawcy. Kończąc na świadczeniu usługi nadzoru inwestorskiego lub inwestora zastępczego i rozliczenia projektu w instytucji finansującej.

Szczególnie ważnym obszarem wsparcia naszych partnerów jest optymalny dobór modelu finansowania inwestycji. MAE posiada doświadczenie w skutecznym przygotowaniu dokumentacji aplikacyjnej i rozliczeniu kilkuset projektów z obszaru energetyki, finansowanych m. in. z:

Naszym celem jest skuteczne wsparcie Partnerów MAE przy pozyskaniu finansowania projektów energetycznych. W 2019 r. Mazowiecka Agencja Energetyczna  i Mazowieckie Regionalny Fundusz Pożyczkowy uruchomiły instrument finansowy - pn. Pożyczka energetyczna. Środki finansowe w kwocie 50 mln zł zostały wyasygnowane z budżetu Województwa Mazowieckiego na realizację projektów energetycznych na terenach miejskich przez JST oraz MŚP z terenu Mazowsza.

Serdecznie zachęcamy do wspólnego pochylenia się nad Państwa potrzebami w obszarze energetycznym, a następnie wypracowania takiego modelu współpracy z MAE, który zapewni najbardziej efektywne wykorzystanie energii przez infrastrukturę spółki oraz pozwoli na zmniejszenie jej zużycia w wyniku wdrażania odnawialnych źródeł energii.

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Korzystając z witryny wyrażasz zgodę na ich wykorzystywanie.

Zrozumiałem

Mazowiecka Agencja Energetyczna

ul. Nowogrodzka 31 lok. 330, 00-511 Warszawa Tel./fax: +48 22 290 29 42 e-mail: biuro@mae.com.pl

NIP: 1132760903 REGON: 141828652 KRS: 0000328664
Kapitał zakładowy 3.040.000 zł, Sąd Rejonowy dla m.st Warszawy XIII Wydział Gospodarczy