Strona Główna

Aktualności

Oferta MAE

O MAE

Projekty

Kontakt

Zamówienia publiczne

Wyszukiwarka

Mazowiecka Agencja Energetyczna Sp. z o.o. oferuje Państwu pomoc w opracowaniu audytów energetycznych. Nasi audytorzy przygotują dla Państwa audyty, na podstawie otrzymanych materiałów oraz wizji lokalnej. W naszej ofercie znajdziecie Państwo:

audyty ex ante, ex post

audyty przedsiębiorstwa, audyty efektywności energetycznej, audyty termomodernizacyjne

audyty ekologiczne, audyty oświetlenia

świadectwa charakterystyki energetycznej budynków

Mazowiecka Agencja Energetyczna wykonuje audyty energetyczne przy zachowaniu najwyższej staranności i najlepszych praktyk, zgodnie z obowiązującymi przepisami i normami dotyczącymi sporządzania audytów energetycznych, w szczególności z  zasadami zawartymi w Rozporządzeniu Ministra Infrastruktury z dnia 17 marca 2009 r.w sprawie szczegółowego zakresu i form audytu energetycznego oraz części audytu remontowego, oraz rozporządzeniem Ministra Infrastruktury i Rozwoju z dnia 27 lutego 2015r. w sprawie metodologii wyznaczania charakterystyki energetycznej budynku lub części budynku oraz świadectw charakterystyki energetycznej (Dz.U 2015r., poz 376 z późn. zm).

Dobrze wykonany audyt energetyczny budynku stanowi podstawę do pozyskania dotacji finansowych przeznaczonych na szeroko pojętą termomodernizację (finansowanie unijne lub krajowe), które klient może uzyskać również dzięki wsparciu Mazowieckiej Agencji Energetycznej.

Jakie korzyści uzyska Klient dzięki bogatej oferty Mazowieckiej Agencji Energetycznej?

Zlecając nam audyt energetyczny, zyskują Państwo również pomoc w ubieganiu się o dofinansowanie inwestycji z programów dotacyjnych krajowych jak i z funduszy Unii Europejskiej.

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Korzystając z witryny wyrażasz zgodę na ich wykorzystywanie.

Zrozumiałem

Mazowiecka Agencja Energetyczna

ul. Nowogrodzka 31 lok. 330, 00-511 Warszawa Tel./fax: +48 22 290 29 42 e-mail: biuro@mae.com.pl

NIP: 1132760903 REGON: 141828652 KRS: 0000328664
Kapitał zakładowy 3.040.000 zł, Sąd Rejonowy dla m.st Warszawy XIII Wydział Gospodarczy