Mamy przyjemność zaprosić Państwa na naszą konferencję projektu E-FIX poświęconą innowacyjnemu finansowaniu inwestycji w zrównoważoną energetykę! Konferencja będzie okazją do przyjrzenia się aktualnym trendom w sektorze zielonego finansowania, w tym strategicznym priorytetom UE.
Umożliwi to również partnerom projektu E-FIX przedstawienie głównych wyników ich innowacyjnych kampanii finansowych związanych wykorzystaniem EPC, Crowdfundingu i Leasingu. Podczas konferencji odbędzie się dyskusja panelowa z wybitnymi ekspertami na temat przyszłości finansowania innowacyjnej energii w Europie.
Data: 02.06.2021r , Czas: od 09:00 do 13:15 (CEST), Lokalizacja: online
Sprawdź program konferencji i zarejestruj się już teraz: http://www.energyfinancing.eu/en/media-efix/project-events/179-e-fix-final-conference-save-the-date
Wydarzenie jest częścią EU Green Week 2021 i udział w nim jest bezpłatny.