Strona Główna

Aktualności

Oferta MAE

O MAE

Projekty

Kontakt

Zamówienia publiczne

Wyszukiwarka

W ramach projektu POWER4BIO, w którym uczestniczy Mazowiecka Agencja Energetyczna i finansowanego z programu Horyzont 2020 zostało opracowane bardzo przydatne narzędzie do rozwoju biogospodarki w każdym regionie.

BSAT Home

 

Bioregional Strategy Accelerator Toolkit (BSAT) reprezentuje metodologię, która ma pomóc decydentom w przeglądzie lub opracowaniu regionalnych strategii biogospodarki. Zestaw narzędzi skierowany jest do wszystkich regionów, niezależnie od ich dojrzałości w dziedzinie biogospodarki. BSAT poprowadzi do najbardziej odpowiednich łańcuchów wartości dodanej oraz pozwoli na identyfikację konkretnych regionalnych atutów, luk / słabości i wskazówek, jak opracować / wzmocnić własną regionalną strategię biogospodarki.

Bioregional Strategy Accelerator Toolkit oferuje materiały pomocnicze na wszystkich etapach tworzenia nowej lub zaktualizowanej strategii dotyczącej biogospodarki w regionie. Dostępne są między innymi najlepsze praktyki, uzasadnienia biznesowe, przykłady regulacyjne i narzędzia finansowe wdrożone w rzeczywistych warunkach. Ponadto metodologia poprowadzi przez wszelkiego rodzaju elementy pomocnicze, takie jak szablony, przykłady z regionów Power4Bio, praktyczne doświadczenia, kwestionariusze i wytyczne w celu wyjaśnienia i ułatwienia analizy, oceny i zbierania informacji. Wszystkie dostępne dokumenty można pobrać.

Bioregional Strategy Accelerator Toolkit to otwarta, łatwa w użyciu i bezpłatna strona internetowa http://www.bioeconomy-strategy-toolkit.eu/. Nie ma potrzeby rejestracji.

  Proszę korzystać również z mediów społecznościowych POWER4BIO:Twitter  LinkedIn  Facebook

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Korzystając z witryny wyrażasz zgodę na ich wykorzystywanie.

Zrozumiałem

Mazowiecka Agencja Energetyczna

ul. Bitwy Warszawskiej 1920 r. 3 lok. 300, 02-362 Warszawa Tel./fax: +48 22 290 29 42, +48 22 823 47 40 e-mail: biuro@mae.com.pl

NIP: 1132760903 REGON: 141828652 KRS: 0000328664
Kapitał zakładowy 3.040.000 zł, Sąd Rejonowy dla m.st Warszawy XIII Wydział Gospodarczy