Wyszukiwarka

Obejmując obszar od Morza Bałtyckiego do Morza Czarnego, czołowi producenci, dostawcy i dystrybutorzy czystej energii na region Europy Centralnej i Wschodniej zostaną zauważeni i docenieni przez swoich kolegów i konkurentów. Zgłoszenia są oceniane przez niezależną grupę ekspertów, która głosuje w 19 kategoriach nagród. W wymagającym środowisku geopolitycznym, kraje Europy Centralnej i Wschodniej znajdują się w strategicznej pozycji wpływając na przyszłość energetyczną Europy. Z dramatycznym zaburzaniem cen, wschodzącymi konkurentami i rosnącym zapotrzebowaniem na energię, branża czystej energii w Europie Środkowej i Wschodniej musi podejmować wyzwania takie jak rozwój sieci i połączeń, globalne zmiany technologiczne napędzające branżę, sojusze strategiczne i zmienne dotacje i regulacje dotyczące czystej energii.

Gala wręczenia nagród prezentuje przekrój firm związanych z czystą energią, od producentów i dystrybutorów gazu naturalnego (LNG), deweloperów sektora energii wiatrowej, słonecznej, biogazu i biomasy, do operatorów sieci i połączeń. Nagrody dostrzegają nowe typy konkurentów, zwłaszcza wśród handlarzy energią i innych firm „asset light”, oraz pełną gamę dostarczycieli usług: operacyjnych, finansowych i profesjonalnych.

Choć firmy energetyczne działające w oparciu o węgiel nie są ujęte w definicji „czystej energii”, technologie i innowacje dążące do redukcji emisji zanieczyszczeń związanej z węglem i ropą naftową są mile widziane.

CEE Clean Energy Awards będą świętować wkład firm, projektów i osobowości, którzy przodują w dynamicznej i szybko zmieniającej się branży czystej energii w regionie, wraz z ponad 250 przedstawicielami wyższej kadry zarządzające z regionu Europy Centralnej i Wschodniej, oraz inwestorami z Europy Zachodniej, USA i Skandynawii.

CEE Clean Energy Awards odbędą się 9 czerwca 2016 w hotelu InterContinental w Warszawie.


Więcej informacji na stronie: www.ceeenergyawards.com

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Korzystając z witryny wyrażasz zgodę na ich wykorzystywanie.

Zrozumiałem