Wyszukiwarka

Zapraszamy na drugą edycję forum które odbędzie się 24 października 2017 r. w hotelu InterContinental w Warszawie. Podczas Forum zaprezentowane zostaną nowe projekty łączące Polskę i Zjednoczone Emiraty Arabskie zwłaszcza w kontekście atrakcyjności finansowej, technologicznej i możliwości rozwoju sektorów bankowych w Polsce.

 

EEE Forum

 

Organizatorami drugiej edycji Forum jest Ambasada Zjednoczonych Emiratów Arabskich w Polsce,  Emirates & Europe Business Development Cluster (EEBD), European Green Technology Alliance  oraz Investment Service Center.

W bogatym programie Forum przewidziano wiele paneli dyskusyjnych związanym z transferem nowoczesnych technologii, rozwojem elektromobilności, odnawialnych źródeł energii, a także  rozbudowy infrastruktury i dalszego ożywienia wymiany handlowej między Polska i ZEA.

Więcej informacji na temat wydarzenia znajduje się na stronie www.forum.eebd.eu.

Zapraszamy do zapoznania się z informacją prasową na temay wydarzenia oraz z programem spotkania. 

W razie pytań prosimy o kontakt z Koordynatorem Projektu pod adresem mailowym forum@eebd.eu lub m.skrzecz@greenpl.org albo telefonicznie pod  numerami telefonów (+48) 530 126 136 (+48) 533 328 995.

 

EE

 

 

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Korzystając z witryny wyrażasz zgodę na ich wykorzystywanie.

Zrozumiałem