Wyszukiwarka

Mając na celu wsparcie gmin, powiatów, przedsiębiorców i innych podmiotów (przedsiębiorców, wspólnoty i spółdzielnie mieszkaniowe, instytucje publiczne), szczególnie tych zużywających duże ilości energii elektrycznej, w działaniach polegających na obniżeniu kosztów zakupu energii elektrycznej, Mazowiecka Agencja Energetyczna przygotowuje kolejną grupę zakupową na dostawy energii elektrycznej.

W związku z dużym zainteresowaniem udziałem w grupach zakupowych - zapraszamy do kontaktu z MAE w sprawie grup zakupowych każdy podmiot, którego roczne koszty energii elektrycznej wynoszą co najmniej 20 tysięcy złotych.


W ramach Grupy oferujemy przeprowadzenie postępowania przetargowego, zgodnie z wymogami Ustawy PZP, kompleksową pomoc w trakcie całego postępowania przetargowego i procesu zmiany sprzedawcy.

Grupowy zakup energii umożliwia osiągnięcie korzystniejszej ceny zakupu, co powala na zaoszczędzenie ponad 20% środków finansowych (doświadczenie na bazie dotychczasowych przetargów). Dodatkowo, pomagamy w optymalizacji kosztów dystrybucji energii elektrycznej (element kosztu zużycia energii elektrycznej), co w wielu przypadkach przekłada się na kolejne oszczędności.

Obecnie tworzymy:
• XX grupę zakupową MAE dla wszystkich podmiotów. Planowany zakup energii w XX grupie od 01.01.2016 r. do 31.12.2017 r.


Warunkiem przystąpienia do grupy zakupowej jest podpisanie umowy o współpracy z Mazowiecką Agencją Energetyczną, a także wykazanie:
 
  • posiadania prawa do zakupu energii
  • dostarczenie kopii faktur za sprzedaż i dostawę energii za ostatnich 12 miesięcy oraz kopii aktualnie obowiązującej umowy na sprzedaż i dostawę energii z obecnym sprzedawcą.

Termin zgłoszeń do XX grupy zakupowej MAE wraz ze wszystkimi wymaganymi dokumentami upływa 15.07.2015 r.


Ogłoszenie przetargu planowane jest w terminie do 31.07.2015 r.
Z naszej oferty skorzystało już łącznie ponad 400 podmiotów z całej Polski osiągając znaczące korzyści finansowe dla siebie i swoich jednostek.
Zainteresowanych zachęcamy do kontaktu pod nr tel. 22 290 29 42 bądź mailowo: biuro@mae.com.pl

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Korzystając z witryny wyrażasz zgodę na ich wykorzystywanie.

Zrozumiałem