Wyszukiwarka

 

BOOSTEE logo 

 

W dniach 6-7 listopada odbyło się spotkanie projektowe BOOSTEE-CE w Warszawie. Mazowiecka Agencja Energetyczna jest partnerem projektu i miała przyjemność gościć pozostałych 12 partnerów.

W dniu 27 października 2017 r. Szkoła Wyższa im. Pawła Włodkowica w Płocku wspólnie z S4E S.A. i Mazowiecką Agencją Energetyczną zorganizowali I Mazowieckie Forum Energii Odnawialnych, którego przewodnim hasłem było „Zarządzanie efektywnością energetyczną kluczem do oszczędności”.

Partnerzy przedsięwzięcia współpracują w ramach Mazowieckiego Klastra Efektywności Energetycznej i Odnawialnych Źródeł Energii, sama zaś konferencja objęta została Honorowym Patronatem Marszałka Województwa Mazowieckiego Adama Struzika.

 

CEESEN  Kolejny krok do zmian energetycznych w Środkowej i Wschodniej Europie!

W dniach 19-20 października w Pradze ponad 200 uczestników z 11 różnych krajów wzięło udział w międzynarodowej konferencji “Transformacja energetyczna w Środkowo-Wschodniej Europie”

 

BOOSTEE logo 

 

Pierwszy biuletyn informacyjny o projekcie BOOSTEE-CE już jest! Dowiedz się więcej o projekcie z najnowszego biuletynu

 

 

RELaTED logo

Zdecentralizowane sieci ciepłownicze z obniżoną temperaturą – taki program wdrażany będzie na Mazowszu. Na razie to plan pilotażowy, ale daje nadzieję na duże oszczędności i zmniejszenie emisji dwutlenku węgla.

Współpraca, rozwój, wdrażanie – 8. Forum Rozwoju Mazowsza już 25-26 października w Warszawie

Jak realizować działania wzmacniające rozwój miast, gmin i całego regionu? O czym pamiętać realizując projekty biznesowe? W jaki sposób tworzyć warunki sprzyjające rozwojowi kapitału ludzkiego i społecznego? O tym będzie 8. Forum Rozwoju Mazowsza organizowane przez Mazowiecką Jednostkę Wdrażania Programów Unijnych – już 25-26 października na Stadionie Legii w Warszawie. 

 

BOOSTEE logo 

 

Zapraszamy na oficjaly profil Projektu BOOSTEE-CE na Facebook’u !

 

 

Zapraszamy na drugą edycję forum które odbędzie się 24 października 2017 r. w hotelu InterContinental w Warszawie. Podczas Forum zaprezentowane zostaną nowe projekty łączące Polskę i Zjednoczone Emiraty Arabskie zwłaszcza w kontekście atrakcyjności finansowej, technologicznej i możliwości rozwoju sektorów bankowych w Polsce.

 

Już 23-24 października br. liderzy rozwoju i inwestycji będą rozmawiać w G2A Arena w Jasionce k. Rzeszowa na temat inteligentnego i zrównoważonego rozwoju kraju w obrębie krajowych i regionalnych inteligentnych specjalizacji.

Urząd Marszałkowski Województwa Mazowieckiego, Mazowiecki Klaster Chemiczny, Fundacja UNIMOS, AgroBioCluster oraz Mazowiecki Park Naukowo-Technologiczny  zapraszają na międzynarodowa wydarzenie skierowane do przedsiębiorców z branży spożywczej i kosmetycznej a także związanymi z produkcją opakowań - PACKAGING FOR FOOD & BEAUTY

Podkategorie

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Korzystając z witryny wyrażasz zgodę na ich wykorzystywanie.

Zrozumiałem